Message

View Privacy Policy

View e-Privacy Directive Documents

View GDPR Documents

Teze  de doctorat - pre- sustineri publice

Teze  de doctorat - sustineri publice

Teze  de abilitare - sustineri publice

Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

¨                        Sunt rugati sa depuna diploma de bacalaureat şi foaia matricolă in original in zilele 19,20,21,22 iulie 2010 - orele 900-1400   şi    23 iulie 2010 orele 900-1200 :

Ø   candidatii admisi la buget

Ø   candidatii care doresc sa opteze  pentru  locurile cu taxă

– In cazul în care nu sunt studenţi la altă

facultate pe locurile de la buget.

Cei care sunt studenţi la altă facultate pe locurile de la buget trebuie să aducă o adeverinţă din care să reiasă faptul că diploma în original se află la dosar şi ocupă un loc bugetat.

¨                        Mentionam ca acei candidati (buget si taxa) care nu isi depun actele in original pina pe 23.07.2010, orele 900 - 1200, vor pierde dreptul de inmatriculare si nu vor fi luati in calcul la redistribuirea locurilor  in ordinea descrescatoare a mediilor din data de 27 iulie 2010.

¨                        Cererile pentru locurile cu taxa se depun la secretariat numai impreuna cu actele in original sau după caz adeverinţă din care să reiasă faptul că diploma în original se află la dosar şi ocupă un loc bugetat  .

In functie de numarul de cereri se vor suplimenta locurile cu taxa.