Noutati2

• Scoala Doctorala in Biologie >>>>>> Scoala Doctorala in Ecologie

Cercetare in Biologie; Cercetare in Ecologie
3166
A D M I T E R E 2 0 1 8 - STUDII UNIVERSITARE DE LICENŢĂ Perioada de înscriere : 10- 18 iulie 2018 Program înscrieri : Luni – Vineri – orele 9 -14 Sâmbătă – Duminică – orele 9 -12
665
Selecţia dosarelor și interviul vor avea loc în decanat în data de 4.04.2018, ora 14 Dosarele se vor depune la secretariat până la data de 30.03.2018 FACULTATEA DE BIOLOGIE - destinatii mobilitati de studiu valabile 2018 - 2019
434
In zilele de 18 si 19 mai 2019 se va organiza Sesiunea Stiitifica Studenteasca a Facultatii de Biologie, editia 2017 . Studentii din ciclurile de licenta, master si doctorat interesati sunt invitati sa trimita rezumatele pana la data de 30 aprilie 2018.

Rezumatele vor fi trimise la Prof Dr. Marieta Costache (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.) si Drd. Mirela Serban (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.).

Rezumatele vor fi publicate intr-un volum de rezumate la Editura Universitatii din Bucuresti. Fiecare participant la sesiune va primi un exemplat al acestui volum. Matrita rezumatului se poate accesa la acest link....

Lucrarile se vor organiza pe trei sectiuni si se vor fi prezentate in fata unui juriu format din cadre didactice. Cele mai bune lucrari din fiecare sectiune vor fi premiate.

Va multumim anticipat pentru participare.